13.06.2013

The Scrapbook Diaries - Pink/Blue Kit with 13 arts products

Witajcie! Tak jak mówiłam, czerwiec obfituje w nowe, niezwykłe dla mnie przygody i w końcu mogę odkryć ostatnią z tajemnic:) Szczerze mówiąc nie mogłam się już doczekać, żeby podzielić się z Wami tą wiadomością. 

Hello! As I said June is really fabulous month for me, so many new places, new challenges and this last secret I've been keeping is absolutely amazing:) I could't wait to share it with you.

Korzystając z zaproszenia przemiłej Janene z The Scrapbook Diaries, przygotowałam kilka kitów (zestawów) wraz z kursami krok-po-kropku, których część stanowią papiery i media 13 arts. Czyż to nie wspaniałe? 

I was invited by sweet and kind Janene owner of The Scrapbook Diaries to create few kits and layouts with step-by-step tutorials - and 13 arts papers and media are part of these kits. Isn't it exiting? :) 

Oto pierwszy z nich: 
Here is the first kit:

W powyższym zestawie znajdziecie papiery z kolekcji "Frosted Life" i "Faces of Spring", dwie perłowe mgiełki od 13 arts, tusz oraz 13 arts Gel Medium. Do tego pasta modelująca, maska i dodatki z Primy, stempel itd. Wszystko co potrzebne jest do stworzenia takiej oto pracy:

In this kit you can everything to create the page like me. Using papers, stencils, 13 arts mists, inks and gel medium, some embellishments from Prima and few other materials. 
I created this layout: 


Oto kilka detali:
Some details:
I Wy możecie stworzyć taką pracę kupując zestaw wraz z kursem.
You can also create the same page using the kit and the tutorial.

Zobaczcie jaką piekną pracę stworzyła Janene
Please have a look at Janene's gorgeous page:

Pride and Joy

All the details you can find here:
[click]

Zapraszam i pozdrawiam Was ciepło:)
I warmly invite You to The Scrapbook Diaries and sending You best regards:)

Ayeeda


2 komentarze:

  1. Zawsze zachwycam się Twoimi pracami, a potem długo, długo marzę o takich umiejętnościach :))....no cóż , dzisiaj znowu nie usnę :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny scrap! Uwielbiam Twoje mediowe szaleństwo :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...