12.06.2013

Nowa paleta The Color Room #152

Witajcie kochani!
Na wstępie krótko chciałam podziękować wszystkim uczestniczkom moich warsztatów w Warszawie oraz wszystkim którzy odwiedzili stoisko 13 arts. Wasze dobre opinie o moich produktach dodają mi skrzydeł, napędzają mnie to do działania i z pewnością już wkrótce zobaczycie coś nowego. A już niedługo widzimy się we Wrocławiu:)

Hi dear friends, First I want to thank again all who participated in my classes in Warsaw and all who visited 13 arts booth. Your good opinions about my products are really important for me, it gives me power and pushing me to work even harder on new mixed media products. So stay tuned:) 

A dziś wpadam by zaprosić Was do zabawy z paletą kolorystyczną razem z The Color Room - piękne słodkie kolory i świetna mapka - macie jeszcze czas do 20 czerwca, by się z nimi zmierzyć:)

Today I want to invite you to join us at The Color Room - beautiful sweet palette and great sketch - you still have some time to play (the 20th of June).

Picture


Ja jak zawsze nabałaganiłam i wyszło mi takie nieco szalone i wesołe LO:
I went really messy again and this LO turned out to be a little crazy and funny:


A na koniec chciałabym zaprosić Was do nowego miejsca, gdzie wkrótce będzie można mnie spotkać w roli projektantki. To niesypowe miejsce, zupełnie inne niż wszystkie, tym bardziej się cieszę, bo lubię wyzwania:)
At the end I want to invite you to this wonderful place where you will see my projects as a designer soon.
It's one of a kind place, different and unique, so I am even more happy.


Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie Wasze miłe słowa!
Thank You so much for all your kind words!
Ayeeda

8 komentarzy:

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...