19.07.2016

Altered mixed media frame

Hello, Today I'd like to share with you my altered plastic frame (thanks Olga:*). Lately I haven't had much time for creating so I just wanted to warm up my hand and started to play and stick whatever I laid my hands on :) That is why this frame is a bit too rich in my opinion, but I treat it as a exercise projects so I don't mind:) Hope you like it anyway ;)
What you need to alter any project are 13 arts mediums, Gesso white, Gel Medium and some color mediums - paints, mists or inks. I used vintage look colors, Ayeeda Pearl Old Gold and Chalk Dark Brown mists, Turquoise Matte Paint, and Glitter SPLASH! inks.

Witajcie kochani, Ostatnio miałam bardzo mało czasu na tworzenie, zawsze po dłuższej przerwie potrzebuję jakiegoś projektu próbnego, czegoś co pozwoli mi"rozgrzać" ręce. Czasem wystarczy strona w Art Journalu, a czasem poniesie mnie dalej, jak w tym przypadku. Plastikową ramkę, która dostałam od Olgi zalterowałam, naklejając mnóstwo rzeczy, które po prostu wpadły mi w rękę.
Co potrzebujecie do alterowania? Mediów 13 arts oczywiście;) Białe Gesso i Gel medium o podstawa, do tego coś do kolorowania, ja użyłam mgiełek Calk Dark Brown i Pearl Old Gold oraz Farbki motowej turkusowej. Na koniec tusze SPLASH! w tym brokatowe złoto i turkus:)

Tak prezentuje się teraz
This is the final effect


a tak wyglądały kolejne kroki mojej zabawy
these are some steps of my creative process

i jeszcze kilka zbliżeń :)
and some close-upsAnd I have a surprise for you:)
If you want to receive this frame from me, just become follower of my blog and leave me a comment under this post why you want to win it :) I will choose one person  and send this frame with few 13 arts products samples to you :)
Please leave your comments until Monday, 25th of July 2016, I will announce the winner a day or two later :)

I na koniec niespodzianka:)
Jeśli podoba Ci się ta ramka i chciałbyś ją otrzymać wraz z kilkoma próbkami produktów 13 arts, zostań obserwatorem mojego bloga,  napisz komentarz pod tym postem, dlaczego ramka powinna trafić do Ciebie:) Wybiorę jedną osobę do której poleci nagroda:) 
Zostawiajcie komentarze do 25.07.2016, zwycięzcę ogłoszę dzień lub dwa później:)


EDIT 27.07.2016.

Bardzo dziękuję za cudowne komentarze :)
Thank you very much for your comments :)

Obejrzyj filmik, by poznać zwycięzcę /
Please watch this short video to meet the winner:
Pozdrawiam ciepło :)
Hugs :*
Aida

13 komentarzy:

 1. Dlaczego ramka powinna trafić do mnie? Bo ja sama takiej nie potrafię zrobić a tak to będę mogła sobie powzdychać do niej :)
  Podoba mi się połączenie kolorów, które dla mnie jest "trudne" a u innych wygląda to naturalnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo jest piękna, magiczna :). Moja przygoda z mediami dopiero się rozpoczyna i fajnie byłoby otrzymać taki motywujący prezent, zobaczyć na żywo jak to jest "zrobione":).

  OdpowiedzUsuń
 3. 2 dni temu miałam imieniny i fajnie było by dostać taki fajny prezent od samej Aidy :)
  A tak na poważnie, taka ramka to fajna motywacja do tworzenia, tak jak produkty 13@rts. Produkty są rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłby cudowny prezent imieninowy:D Mieć w domu pracę wykonaną przez mistrzynię - bezcenne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow !!!, this is wonderful !!!. For me, to receive such a gift would be a dream come true, a work of Aida herself to whom I admire and I have not the pleasure of meeting in person. Because I love your work and are a reference for me ...
  Thank you for this opportunity and hopefully get lucky. A hug!! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow! Stunner! Absolutely amazing and gorgeous work! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Me encanta. Un trabajo fabuloso!!! Me gustaría mucho ser la ganadora de este magnifico trabajo porque adoro tus trabajos y adoro los productos 13@rts.
  Saludos desde España

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale fantastyczna :)) kocham takie mediowane prace ale sama nie bardzo umiem z mediów korzystać muszę kiedyś zapisać się na warsztaty :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem ogromną fanką Twojej twórczości! Dla mnie ta ramka byłaby nieocenioną pomocą w tworzeniu moich prac, taką niezmierną motywacją i wspaniałym wzorcem do naśladowania. ;-)
  A jeśli uczyć się to tylko od najlepszych. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem ogromną fanką Twojej twórczości! Dla mnie ta ramka byłaby nieocenioną pomocą w tworzeniu moich prac, taką niezmierną motywacją i wspaniałym wzorcem do naśladowania. ;-)
  A jeśli uczyć się to tylko od najlepszych. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Tak cudownie byłoby móc powiesić Twoją pracę, ten mały cud, na ścianie i cieszyć się jego widokiem każdego dnia. Ah, można by upatrywać w nim natchnienia na własne projekty, podziwiać, chwalić się. Od Twoich produktów zaczęłam mediowanie i dzięki nim je pokochałam. Posiadanie Twojej pracy? To jakby właśnie wstało słońce, a dom pachniał świeżą kawą - byłoby po prostu cudownie! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. :) Moja pierwsza wygrana :) Jestem przeszczęśliwa, hurra :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...