7.03.2015

"Paris Time" mixedmedia canvas
with Flying Unicorn March KOM

Hi, with a little delay, I am presenting my first project with Flying Unicorn KOM. The kit is AMAZING!!! And I mean it!!! So beautiful colors and many wonderful products! 

I wish I could sit and create sooner, but it was a really hard time for our family -it still is - but I can finally create anything. I am trying with all my heart to keep faith and hope, I keep my mind with positive thinking, I am focusing on good things to come and soon I will go to Paris to teach my first foreign classes:) I am excited and nervous at the same time, but very very happy. So my theme for today is "Paris Time":)

Witam, z małym opóźnieniem, chciałabym pokazać mój pierwszy projekt z marcowego kitu Flying Unicorn. Zestaw jest NIESAMOWITY !!! Piękne kolory i wiele wspaniałych produktów!

Żałuję, że nie udało mi się wcześniej potworzyć, ale to był - i nadal jest - naprawdę trudny czas dla naszej rodziny. Udało mi się trochę pozbierać i wrócić do tworzenia . Z całego serca staram się wierzyć i nie tracić nadziei, trzymam się pozytywnych myśli i staram się skoncentrować na przyszłych dobrych wydarzeniach. Wkrótce pojadę do Paryża, by poprowadzić swoje pierwsze zagraniczne  :) Jestem podekscytowana i zestresowana jednocześnie, ale bardzo, bardzo szczęśliwa. Więc mój temat pracy na dziś to "Paris Time" :)


Kolorowe tło stworzyłam głównie za pomocą suchych pasteli, będących częścią kitu.
Colors on my background I created with pastels, which were part of the kit. 


Kit idealnie sie wpasował tematycznie, znajdziecie w nim mnóstwo elementów związanych z Paryżem.
This kit match perfectly to my theme, you will find so many products conected to Paris in it.
More about the kit you can find HERE

http://www.flyingunicornstore.comxoxo

Ayeeda

3 komentarze:

 1. Mgiełki, farby czy pastele - cokolwiek nie weźmiesz w swoje zdolne ręce - wychodzą z tego prawdziwe cudeńka... Trzymam mocno kciuki, aby wszystko pomyślnie się potoczyło i posyłam mnóstwo ciepłych myśli:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna praca! Kochana, gratuluję warsztatów w Paryżu, to wspaniała wiadomość!
  Życzę Wam wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Your page is absolutely beautiful - each and every detail! I am still keeping your mother-in-law and family in my prayers! I know you will do amazing job in Paris - all of your art is wonderful!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...