25.06.2011

Trochę różności

Na wyzwanie Annar: ATC z "13" w Craft Artwork przygotowałam takiego ateciaka:


Naprawdę urodziłam się 13-tego w piątek i w sumie chyba w ostatecznym rozrachunku z tym szczęściem nie jest u mnie najgorzej:) Jeśli chodzi o użyte materiały to w ruch poszły już papiery Piekielnej Owcy, nowe stemple Viva Decor nabyte na zlocie w Craftmanii (są rewelacyjne! zresztą już w poprzednich pracach ich używałam) i naklejki TH i simple stories ze stryszku.

Kolejne ATC na wyzwanie Nordstjerny ATC z Owadem również w Craft Artwork, skojarzyło mi się z muchami, których pełno wszędzie ostatnio brrrrr...
Poszalałam tutaj z mediami - pomysł na tło wykorzystujące pękające farbę zaczerpnęłam od Boei, a potem już poszły w ruch mgiełki, tusze, embossing na gorąco i glosssy accents, które trochę przypiekłam nagrzewnicą. Muchy w rzeczywistości bardziej muchy przypominają:)A na koniec dorzucę zawieszkę na wino (zainspirowała mnie praca aja 10 na forum scrappasssion) i wykonane z papieru 30x30 Idylla  (choć zupełnie tego nie widać:) ze sklep.scrap.com opakowanie na krawat na dzisiejsze imieniny :) Papier zembossingowałam na Big Shocie, potuszowałam, do tego trochę stempli, ozdobna zawieszka i gotowe:)

7 komentarzy:

 1. Cudowne prace, bardzo pomysłowa "trzynastka" [do której również się przymierzam;) ], ale powiedz, jak te muchy zrobiłaś...??

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Boei:) Muchy to stempelki, potraktowane pudrem do embossingu na gorąco, wycięte, następnie potuszowane, potraktowane glossy accents, podtopiote nagrzewnicą i znów potuszowane. Przyklejone na małe kostki kleju. Na zdjęciu trochę niemrawo wyglądają, ale na żywo robale jak żywe:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne muszki, ale faktycznie musiałaś się przy nich trochę nauwijać;)
  Książka to wydruk, mogę poszukać i Ci wysłać na maila:)
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 4. A będę wdzięczna:) Super to wygląda u Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe prace. Widzę, że mix-media to jest to, co sprawia Ci najwięcej frajdy. I zdradzę, że też do trzynastkowców należę, chociaż nie-piątkowców ;) I chyba dlatego to ATC najbardziej mi się podoba. Pozdrawiam serdecznie, Agata

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale cudowności !!!
  Ateciaki przepiękne !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...