23.09.2011

Zaproszenie na warszaty

Dziś chciałabym przede wszystkim zaprosić na 
organizowaną w dniu 29 października 2011 we Wrocławiu
przy ul. Starogranicznej 28 

Zostałam zaproszona do poprowadzenia warsztatów z postaw mixedmedia, a tym samym i ja zapraszam na dwa spotkania ze mną oraz na inne bardzo ciekawe warsztaty prowadzone przez niezwykle utalentowane crafterki z Dolnego Śląska. Chcemy zarazić Was naszą pasją i stworzyć razem z Wami niepowtarzalne przedmioty. Zapewniamy materiały, narzędzia i miłą, twórczą atmosferę:)

Szczegółowy zakres moich warsztatów, znajdziecie poniżej, a po opis wszystkich zajęć i szczegóły zapraszam na bloga Kwiatu Dolnośląskiego.


Sala 12
10:00 -13:00  Podstawy Mixed Media
Prowadzący: Ayeeda           
Opis: 
Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w scrapbookingu, jak i dla tych, którzy już się nim zajmują, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę. W trakcie warsztatu uczestnicy poznają różne media wykorzystywane w scrapbookingu (m.in. tusze, mgiełki, farby, perełki w płynie, kredy, kleje, gesso, werniks oraz ich zamienniki ), poznają różne techniki zastosowania tych mediów i będą mogli wypróbować ich wykorzystanie. Zaprezentuję też moje przykładowe mixed-mediowe prace. 
W trakcie zajęć każdy uczestnik wykona samodzielnie Tag/ zawieszkę i stworzy bazę/tło pod LO (tj. scrap 30x30), którą będzie można wykorzystać do wykonania oprawy zdjęcia.* 
*dla osób zainteresowanych będzie możliwość wykupienia dodatkowych zajęć , w trakcie których wykonamy LO na powstałej bazie, z wykorzystaniem różnych dodatków. 
Wykonane prace są własnością uczestnika 
Ilość miejsc: 10.
wolnych miejsc: 5
Cena warsztatu:
 50 zł. 
Cena obejmuje: 
- materiały niezbędne do wykonania Taga/zawieszki (baza, papiery, różne dodatki + media do wspólnego użytku) oraz LO (jeden papier bazowy 30x30 cm + materiały i media do wspólnego użytku). 
- prowadzący zapewnia dostęp do narzędzi i materiałów (maski, mgiełki, stemple, tusze, farby itp.), 
Uczestnik przynosi ze sobą: nożyczki, nożyk, linijka, ołówek, ewentualnie podkładkę/matę do cięcia i fartuch ochronny.

13:00-14:00                        przerwa          
                                                                                                  
14:00-16:00  LO na Mixed-mediowej bazie.
Prowadzący: Ayeeda           
Opis: 
Dla uczestników warsztatów „Podstawy Mixed media”, proponuję stworzenie LO (scrap 30x30cm) na bazie, którą wykonali sami przy użyciu różnych mediów i zaprezentowanych technik. W trakcie zajęć przedstawię podstawowe zasady kompozycji, pokażę możliwości zastosowania i dobierania dodatków, zaprezentuję możliwości jakie daje maszynka do wycinania/tłoczenia, pokażę kilka ciekawych sposobów na kwiaty. Wykonamy krok po kroku LO, z ulubionym zdjęciem, z wykorzystaniem mediów i dodatków, tak aby powstała niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju praca. 
Warsztat jest głównie adresowany do uczestników zajęć z „Podstaw Mixed-media”, gdyż tam będziemy tworzyć bazę pod LO. W przypadku wolnych miejsc, zapraszam również zaawansowane scraperki, pracujące już z mediami, które przyniosą gotową bazę 30x30cm pod LO. 
Wykonana praca jest własnością uczestnika. 
Ilość miejsc: 10.
wolnych miejsc: 6
Cena warsztatu 50 zł. 
Cena obejmuje: 
- materiały niezbędne do wykonania LO na stworzonej bazie (papiery, wykrojniki, kwiaty, tasiemki, sznurki, guziki, ćwieki i różne dodatki + media do wspólnego użytku). 
- prowadzący zapewnia dostęp do narzędzi i niezbędnych materiałów. 
Uczestnik przynosi ze sobą: 
- ulubione zdjęcie (można przynieść 2-3 do wyboru), czarno-białe, może to być np. portret, najlepiej bez dużej ilości szczegółów i wywołane na papierze fotograficznym/matowe 
- nożyczki, nożyk, linijka, ołówek, 
- ewentualnie podkładkę/matę do cięcia i fartuch ochronny.

Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenie się pod tym postem oraz wysłanie maila do organizatorki na adres: warsztaty@gekon.pl - w treści proszę wpisać: imię, nazwisko, e-mail i tytuły wybranych warsztatów.

Serdecznie zapraszam i mam nadzieję na spotkanie z niektórymi z Was we Wrocławiu:)

2 komentarze:

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...