23.03.2014

Polish Kit Project - Gościnnie:)

Witajcie, Pewnie większość z Was już słyszała o nowym projekcie zwanym Polish Kit Project:)
Jest to nowa inicjatywa, fantastyczna, twórcza zabawa, mająca na celu pokazanie, że z dokładnie tych samych materiałów, powstają bardzo różnorodne prace, że nasza kreatywność nie ma granic i że wcale nie jest tak, jak twierdzą niektórzy, że mając te same papiery i dodatki zrobimy podobne lub takie same prace. 
Kit jest niespodzianką i nikt nie wie co jest w środku zamawiając go:) Bardzo mi się spodobał ten pomysł, dlatego bardzo chętnie zgodziłam się gościnnie wziąć udział w tym eksperymencie. Kilkanaście polskich scraperek nie wiedziało co znajduje się w błękitnej paczuszce, a swoje prace oglądamy dopiero teraz na bieżąco i same nie możemy się nadziwić jak różnorodne i piękne prace powstały. 
Więcej o samej inicjatywie możecie poczytać TUTAJ, tam też zobaczycie co stworzyłyśmy z pierwszego testowego kitu oraz dowiecie się w jaki sposób stac się posiadaczem kolejnego kitu - niespodzianki:) 

Hi, today I want to present you few projects I made as GD for the Polish Kit Project. This is new, great initiative of few scrap-friends, which shows, that our creativity is endless and even when we use exactly the same materials and products, it doesn't mean we create exactly the same projects. I was very excited to be a guest designer for the first kit, we didn't know what was in the blue parcel we received, we also didn't know what kind of projects our friends created.  About 15 girls took part in this experiment and the results are just amazing!!! You can read about this surprise kit HERE, you will find all our artworks there and you will find out how to buy a new edition of surprise-kit:)

 


A to moje prace z kitu - wykorzystałam prawie wszystkie materiały z zestawu i dodając media, stworzyłam dwa layouty, trzy kartki i taga:
Here are my surprise-kit projects - I used almost all products from the kit, and I made 2 layouts, 3 cards and a small tag:

KARTKI / CARDS


 


  


Tag:


Layouts:

Take trustLearn


 Pozdrawiam, dziękuję za wszystkie przemiłe komentarze i zachęcam do twórczej zabawy:)
Hugs, thank for all your sweet comments:*

xoxo

10 komentarzy:

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...