18.10.2012

BELIEVE - LO i mapka - LO and the sketch + CSI DT!!!!

Witajcie! Na wstępie chciałabym bardzo z całego serca serca podziękować Wam za tyle fantastycznych komentarzy, tyle ciepłych słów na temat mojej kolekcji, nie umiem nawet wyrazić jak ogromną radość mi sprawiły! Serdecznie dziękuję :*:*:*

Hello! At the beginning I just want to say how much I appreciate your fabulous and warm comments about my collection of papers. I can't thank you enough, it's really heart warming! Thank You very much!!! xoxo

Dziś chciałabym podzielić się z Wami scrapem o sobie, dla siebie. Zrobiłam go na ten nowy początek, czekające nowe wyzwania i wspaniałe zmiany. Musicie uwierzyć - BELIEVE - że marzenia sie spełniają:)

Today I want to share a page about myself. I made it for this new beginning, new challenges in my life and wonderful changes. You have to BELIEVE, that dreams come true:) 
Po raz pierwszy przygotowałam mapkę dla Scrapuj.pl. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i powstanie mnóstwo fantastycznych prac:) Ja nieco obróciłam mapkę, której oryginał pokażę Wam poniżej. Zapraszam serdecznie na bloga scrapuj.pl po więcej inspiracji i czekamy na wasze prace:)

For the first time I've prepared a LO sketch for Scrapuj.pl. I hope you'll like it. Please join us with your fabulous works!Materiały ze sklepu/Materials from the shop:


Mapka/ The sketch:--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na koniec jeszcze jedna wielka i fantastyczna wiadomość:) Otóż dołączyłam do fantastycznego, niezwykle zdolnego zespołu na portalu CSI - Color Stories Inspiration !!!! 
At the end I've got another fabulous and big news! I've joined the fantastic and very talented Design Team at CSI - Color Stories Inspiration !!!!  I'm so honoured and excited!!!
Thank you CSI:):):)
Tutaj macie listę wszystkich fantastycznych projektantek :):):)
Here you can find the list of fabulous designers:):):)

I founded and design for

11 komentarzy:

 1. Gratuluję :) a scrap jest rewelacyjny

  OdpowiedzUsuń
 2. zachwycają mnie Twoje prace, chętnie tu zaglądam

  OdpowiedzUsuń
 3. Amazing creation!! You do beautiful work!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż ja mogę napisać? Lubię TWOJE scrapy. Gratuluję nowego DT :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna mapka, no ale przede wszystkim sama praca zachwyca! I to Twoje zdjęcie... Mrrr... :) Gratuluję dołączenia do DT! Kobieto, jak Ty się z tym wszystkim wyrabiasz??? NAPRAWDĘ cię podziwiam!!! Buziaki!!!!! :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Aida love love love this layout!! awesome mixed media as always!! I just want to say how much I love your new papers!!

  OdpowiedzUsuń
 7. kolekcją przepiękna, gratuluję:) i dołączenia do grona również:):):)

  OdpowiedzUsuń
 8. I znowu gratulacje! Dostanie się do tego DT o duze eyróżnieniemale na nie zasłużyłaś! Kolejna cudna praca. A do tego fantastyczne Twoje zdjecie! Piekne

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! I wszystkiego co najlepsze na tej wspaniałej drodze sukcesu:)
  Praca przepiękna, zdjęcie cudne;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniały scrap! Gratuluję raz jeszcze! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...