19.08.2018

Romantic shadow box with new 13 arts products

Hello dear friends and welcome after my holiday break :) I finally got a chance to work with new products more and  what can I say - I love them all :D Today I want to show you a romantic shadow box with many layers and details. I used mostly products from "Rose Fields" collection, but also a stencil from "Vintage Summer" and a butterfly from "His and Hers Remastered" paper. All the collection mix perfectly with each other.

Witam się z Wami po przerwie wakacyjnej:) Udało mi się nareszcie nacieszyć się nowymi produktami i  trochę więcej z nimi popracować. Muse powiedzieć jedno - kocham je wszystkie :)   Dziś chciałabym Wam pokazać romantyczny shadow box wykonany głownie na kolekcji "Rose Fields", ale użyłam też maski z kolekcji "Vintage summer" i motyla z kolekcji "His and Hers Remastered". Wszystkie kolekcje fantastycznie łączą sie ze sobą.

Jeśli macie ochotę wykonać podobną pracę pod moim okiem zapraszam już w najbliższą sobotę do Wrocławia na Twórczy Koniec Lata. Wiem, że są wakacje i części z Was nie pasuje termin, ale jeśli ktos się zdecyduje czekają atrakcyjne zniżki na zakupy :) Zapisy zamykam we wtorek i dam znać czy zebrała sie minimalna grupa uczestników.Do wykonania pracy użyłam:

Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...