20.10.2016

Timeless memories - layout with 13 arts His and Hers collection

Hello, I'd like to share my layout crested with fresh and new His&Hers collection. I was in love with this papers from the first sight, so I am very happy that finally I had a chance to cut them :) 
The base is covered with white gesso to prime and lighten the background. Then I applied black gesso mixed with Magic! powder using new stencils from His and Hers collection. 
I cut out a lot of feathers, butterflies and a clock, then added few cabochons and clocks. The page is very dimensional and full of textures (I used glass microbeads). I have added some color with Ayeeda Mists. I hope you like this page. I certainly do, and the photo is priceless as it shows my grandpa and my mom many many years ago...

Witajcie kochani, chciałabym pokazać Wam mój pierwszy layout wykonany z nowych, jeszcze pachnących papierów His and Hers. Ta kolekcja skradła moje serce od pierwszego wejrzenia, dlatego jestem niezwykle szczęśliwa, że w końcu mogłam ja pociąć. Papier bazowy pokryłam białym geeso, następnie nałożyłam przez nowe maski czarne gesso zmieszane z proszkiem Magic!.Kompozycje stanowią głównie wycięte piórka, motyle i zegar oraz kaboszony i zegary, również nowe dodatki, które pojawiły się wraz z nowym kolekcjami.Praca jest bardzo przestrzenna, nie mogło zabraknąć tekstur i kolorów. Mam nadzieję, że podoba wam się moja praca i zachęci Was do pocięcia tej przepięknej kolekcji :) Dla mnie ta praca jest już wyjątkowa, również ze względu na sentymentalne zdjęcie mojego dziadka i mojej mamy. 

Timeless Memories


Some close-ups


13 arts products:

xoxo


23 komentarze:

 1. Ta praca jest przepiękna, gratulacje świetnych nowych kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda wspaniale, a kolekcje są fantastyczne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny! Świetnie wyglądają te wszystkie warstwowe dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje prace są fantastyczne! Mam nadzieje ze przyjedziesz kiedyś do Szczecina! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne! Jak ja bym chciała robić w połowie tak piękne prace mixmediowe jak Twoje :-) Mam nadzieję, że będzie mi się to pomału udawać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna, cudowna praca. Jestem Twoją wierną fanką i moim wielkim marzeniem jest wziąć udział w Twoich warsztatach. Mam nadzieję, że się spełnią i nauczę się choć trochę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojej, pięknie dziękuję :) a na warsztaty zapraszam :)

   Usuń
 7. Świetna praca, jak zawsze zresztą. Piórka wyglądają super. A kolekcja mnie kusi. Obie zresztą 😊

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna praca, jak zawsze zresztą. Piórka wyglądają super. A kolekcja mnie kusi. Obie zresztą 😊

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...