23.12.2013

Świąteczne dekoracje i życzenia - Christmas wishes and home decorations

Witajcie kochani, u mnie zagościła już świąteczna atmosfera w domu, chciałabym więc podzielić się nią z Wami i przy okazji pokazać jak prosto i szybko zrobić świąteczne dekoracje. Chciałabym też Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Niech to będą Święta pełne miłości, spokoju i cudownej rodzinnej atmosfery.

Hello my dear friends. I am already in Christmas mood, so I would like to share it with you and show you some nice and easy Christmas decorations you can create on your own. I would also like to wish everyone Wonderful and Merry Christmas. Let this Christmas be full of joy, love, peace and great family time.

Dekoracja stołu
Table decoration

Bardzo prosta do wykonania dekoracja: kilka gałązek świerkowych poukładajcie na tacy, talerzu, czy drewnianej podkładce. Między gałazki można dodać kilka dekoracyjnych liści, a na gałązki połozyć lub doczepić małe bombki. Gałązki i dekoracje lekko przeciągnąć pędzlem z białym gesso, a niektóre elementy również biało-srebrną farbka brokatową.
Na kuchennym stole zagościła podobna ozdoba, w szklanym naczyniu z odrobiną wody (stroik będzie trwalszy)Dekoracja na oknie
Window decoration

Okno zostało ozdobione świąteczną kompozycją z piór, bombek, koralików i mini światełek:


Ozdoby choinkowe
Christmas tree decorations

Razem z dziećmi robiliśmy też bombki na styropianowych bazach (owijaliśmy koronkami i ozdabialiśmy farbkami brokatowymi i innymi dodatkami) - oto dwie z nich:
Wianki
Christmas wreaths

Nie mogło zabraknąć oczywiście wianków:
A i choinka się nie uchowała przed mediami, bo tak jak w stroikach, niektóre gałązki przeciągnęłam gesso :D


 Na koniec raz jeszcze :
9 komentarzy:

 1. Rety, Kochana, kiedy Ty na to wszystko znalazłaś czas??? Piękne dekoracje! A ten stół, okna, choinka tworzą tak świąteczny nastrój, że nic tylko zaczynać Wigilię :) Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój ozdobiony dom musi wyglądać naprawdę imponująco, tyle dekoracji zrobiłaś :)
  Wesołych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. amazing projects, wesolych swiat)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne dekoracje! Wesołych Świąt dla Was :***

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie i świątecznie. Wesołych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniale i oryginalnie. Wesołych Świąt Kochana! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie wyglada znajomy salon :), oczywiście wszystkie ozdoby też! Życzę Tobie i Twojej rodzinie Wspaniałych, WESOŁYCH i POGODNYCH Swiąt!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne ozdoby!
  Zdrowych i spokojnych świąt, rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole i wymarzonych prezentów pod choinką :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Okres Bożego Narodzenia trwa, więc cały czas można składać sobie życzenia, kolędować i przede wszystkim cieszyć się z tego wszystkiego, co Boże Narodzenie niesie ze sobą!

  Ja w tym miejscu dziękuję za to, że spotykam tutaj tylu wspaniałych, twórczych, dobrych i niesamowitych ludzi. Dziękuję, że jesteście! Piękne, ciepłe, radosne i dobre słowa ślę do każdego (każdej) z Was z osobna! Życzę Ci Ayedko wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)
Thank You so much for your comments :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...